HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

KITCHENCREATES çok amaçlı ve deneysel bir atölye mutfak alanıdır.  Her yaştan bireye hitap eden bir öğrenim ve keyif alanı oluşturmak amacıyla atölye mutfağımızı 2015 yılında kurduk. 

Biz, Gastronomi ve Mutfak Sanatları konusundaki eğitim ve tecrübelerini kullanarak yemek ve yemek kültürünü tanıtmaya ve sevdirmeye adamış bir ekibiz.  Her yaştan bireyin yeme içme algısını ve keyfini maksimum düzeye taşımak en temel amacımız.  Yemek ve yemek kültürünü her yaştan bireye tanıtmak, tattırmak ve sevdirmek için çalışıyoruz.  Profesyonellere ve amatörlere talepleri ve ihtiyaçlarına uygun etkinliklerimiz ve eğitimlerimiz ile özgün ve keyifli bir deneyim yaşatıyoruz.

Ekibimizdeki çok disiplinli çalışan şeflerimiz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize sunduğumuz özel etkinlikler ile ön plana çıkıyoruz.  Tüm çalışmalarımızda özgünlük, özgürlük ve yaratıcılık bizim için olmazsa olmaz, bizi daima ileri taşıyan değerlerimizdir. 

Vizyonumuz

Kitchen Creates olarak, her yaştan bireye mutfak kültürünü ve sağlıklı beslenme alışkanlığını aşılayarak uluslararası bir marka haline gelmek.

Misyonumuz

Atölyemize gelen bireylerin özgür ve yaratıcı bir ortamda bilişsel, fiziksel ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak yaşam kalitelerini yükseltmek.

Hedeflerimiz

•    Atölyemize katılan çocukların yaş gruplarına uygun olarak pedagojik (bilişsel, fiziksel, sosyal, dil ve
      iletişim, duyusal ve ahlaki) gelişimlerini tamamlamalarını sağlamak.  

•    Keyifli bir ortamda özgür ve yaratıcı bireyler yetiştirmek.

•    Şirket çalışanlarının takım çalışması becerilerini, liderlik vasıflarını, özgüvenlerini ve yaratıcılıklarını
      geliştirerek iş hayatlarını daha keyifli ve rahat hale getirmek.

•    Yemek kültürünü tanıtmak ve uygulatmak.

•    Mutfak ve atölye kavramını birleştirerek deneyselliği ve yaratıcılığı desteklemek.

•    Her yaştan bireye sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmak.